Niesztampowo spojrzeć na życie pozwala mi na pozór frustrująca codzienność, na przykład brudna ściana w pseudo-salonie w miesiąc po malowaniu czy też okruszki na podłodze w godzinę po sprzątaniu.

Nie wszystko co nas otacza pozwala nam tryskać entuzjazmem i energią, ale wszędzie można znaleźć „to coś” co pozwoli nam kreatywnie spojrzeć na świat.

Jestem Angelika, trochę nadgorliwa i trochę temperamentna. Mam dwójkę małych dzieci, łobuza przedszkolaka i „różowego” niemowlaka, które są moim całym  światem. Moje dzieci pozwalają mi ciągle uczyć się i uzewnętrzniać moją ciekawość świata w różnych płaszczyznach, ale jednak zawsze, moje zainteresowania nabierają sensu, gdy zawierają ich cząstkę. Chciałabym dzielić się z Wami moimi doświadczeniami, bo czasem rzeczy najprostsze wcale przecież nie muszą być takie logiczne i spójne.

Dlaczego „jingis”?

Ksywkę słyszałam w amerykańskim filmie, opisywała ona żonę i matkę, która goni od rana do wieczora jak z piórkiem w tyłku, finezyjnie organizując czas sobie i swoim dzieciom – no a ja taka troszkę jestem i lepszej nazwy nie znajdę.

Zawsze mam dużo pomysłów czasem lepszych, czasem gorszych, nie lubię nudy, ciągle coś robię. Długo biłam się z myślami, żeby założyć tego bloga, więc zaczynam, bo jak nie teraz to kiedy.

Staram się dużo czytać, oglądać i słuchać. Lubię ludzi i kocham wszystkie dzieci.

Kiedyś perfekcjonistka, teraz mam dzieci.

Kiedyś wydelikacona analizatorka, teraz gorliwa reformatorka.

Kiedyś emocjonalna, i to mi chyba zostało.

Możesz mnie także znaleźć na facebookuinstagramie.

Możesz do mnie napisać na adres: kontakt@jingismom.pl lub przez formularz kontaktowy, z pewnością odpiszę.

Wszystkie materiały użyte na stronie są mojego autorstwa lub z legalnego źródła i nie mogą być kopiowane lub rozpowszechniane bez mojej wiedzy.